ŠPECIÁLNE OPRAVY

Nečakajte na finančne náročnú výmenu zničených povrchov asfalto-betónových ciest  a ušetrite na správnom mieste !

 

Ponúkame lacné a časovo nenáročné riešenie ako predísť úplnému zničeniu krytu komunikácie opravou trhlín povrchov ciest americkou certifikovanou technológiou horúcich zálievok !

 

Táto metóda zabezpečí uzavretie trhlín a zabráni tak vnikaniu nečistôt a vody – tým predĺži životnosť Vašich komunikácií až o niekoľko rokov!

 

Opravy je možné realizovať aj počas zimných mesiacov, keď to najviac potrebujete !

Crafco Minimelter TM 10  je horúcovzdušný varič  zálievkových hmôt ohrievaný propánbutánovým  horákom a ručným horizontálnym miešaním. Tento  varič ohreje hmotu na požadovanú teplotu v priebehu  20 minút. Varič je na kovových kolieskach, ktoré  snadno kopírujú trhliny a s výpustným systémom,  ktorý dokonale pečatí trhliny.

Asphalt Rubber 34241 Plus je polymérmi modifikovaná zálievka určená na utesnenie trhlín v AB i CB povrchoch. Vďaka 18% obsahu gumy sa vyznačuje vynikajúcou adhéziou k asfaltu, kde nevyžaduje žiadny spojovací náter (primer). V porovnaní s nemodifikovanými hmotami sa vyznačuje neporovnateľne lepšou elasticitou a dlhšou životnosťou (až 3x dlhšou). Výhodou je, že Crafco je jedinou firmou na svete, ktorá vyrába ako stroje, tak aj hmoty, takže všetko spolu funguje. V tomto prípade je výhodou, že zálievka Crafco je umiestnená v tavnej fólii, ktorá sa snadno vyberie z kartónového obalu a veľkosťou presne zodpovedá veľkosti mini variča (do Mini 10 sa zmestia 2x 14kg kocky). Pri nákupe nemodifikovaného asfaltu sa obvykle stretnete s týmito nedostatkami: balenie je väčšie, musí sa rezať, čo nie je najjednoduchšie. Museli by ste dávať pozor na nečistoty pri rezaní (kamienky z cesty), ktoré Vám môžu zapchať ventil či trúbky. Materiál horšie potečie, bude sa viac spekať a bude mať kratšiu životnosť v trhline.
ROADSAVER 34504 EN je polymérmi modifikovaná zálievka určená na utesnenie trhlín a škár v AB i CB povrchoch. Vyznačuje vynikajúcou adhéziou k asfaltu, kde nevyžaduje žiadny spojovací náter (primer). V porovnaní s nemodifikovanými hmotami sa vyznačuje neporovnateľne lepšou elasticitou a dlhšou životnosťou (až 3x dlhšou). Roadsaver 504 EN je tekutejší než Asphalt Rubber Plus a preto je vhodnejší napríklad na oblievanie hrán pracovných spojov pro pokládke, alebo vysprávke asfaltových povrchov. Výhodou je, že Crafco je jedinou firmou na svete, ktorá vyrába ako stroje, tak aj hmoty, takže všetko spolu funguje. V tomto prípade je výhodou, že zálievka Crafco je umiestnená v tavnej fólii, ktorá sa snadno vyberie z kartónového obalu a veľkosťou presne zodpovedá veľkosti mini variča (do Mini 10 sa zmestia 2x 14kg kocky). Pri nákupe nemodifikovaného asfaltu sa obvykle stretnete s týmito nedostatkami: balenie je väčšie, musí sa rezať, čo nie je najjednoduchšie. Merná hmotnosť je 1,27kg/l.

C E M I S – najlepšia cesta ku kvalitnej ceste